Inwestycja

Nowe Domy Swarzędz Łowięcin Inwestycja

Owocowa Park to kameralny projekt 14 domów dwumieszkaniowych , położonych w pobliżu Swarzędza w Łowęcinie przy ul. Owocowej. Domy usytuowane zostały w odległości 1km od drogi krajowej 92 co gwarantuje bezpośrednio szybkie dotarcie do głównej drogi zachowując przy tym samym jednocześnie spokój i otwartą przestrzeń dawnych, sielskich terenów sadów.

Owocowa Park to ekskluzywne miejsce dla osób ceniących sobie komfort, estetykę i przestrzeń. To nowe luksusowe miejsce na mapie gminy Swarzędz.
Architektura domów w zabudowie dwumieszkaniowej została zaprojektowana tak, aby każdy z mieszkańców czuł się na swoim terenie komfortowo a jedna wspólna bryła domu tworzyła estetyczną harmonię.


Doświadczenie w branży budowlanej oraz precyzja którą się charakteryzujemy a także zamiłowanie do architektury pozwoliło zadbać o każdy detal. Do budowy wybrano materiały których jakość i trwałość zaprocentuje na kolejne lata. Eleganckie wykończenia elewacji w odcieniach szarości,  bieli i jasnego beżu nadają świeżości a przeszklenia od strony ogrodu pozwalają nieustannie cieszyć się naturą. Inwestycja będzie realizowana etapowo.