Architektura

Nowe Domy Swarzędz Łowięcin Architektura

Owocowa Park to kompleks 14 budynków tworzących 28 lokali mieszkalnych z czego każdy posiada własny ogródek. W każdym z przypadków bryła budynku podzielona jest na dwa lokale wzdłuż kalenicy co pozwala na zachowanie niezwykle estetycznej formy, a także powoduje, że ogródki sąsiadów nie łączą się lecz tworzą intymną, komfortową przestrzeń.


Główna aleja doprowadzająca do poszczególnych posiadłości będzie wspólną drogą, również objętą projektem zagospodarowania przestrzeni, tworząc tym samym reprezentacyjny wjazd na osiedle Owocowa Park.


W ofercie Owocowa Park znajdują się mieszkania dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 111m2 lub 106m2 usytuowane na działkach o powierzchni ok 500m2, dzięki czemu każdy właściciel będzie posiadał własny przestronny ogród. Budynki wykonane będą w dwóch wariantach elewacji.


Do każdego domu są przewidziane dwa miejsca postojowe, dla których można dodatkowo przygotować zabudowę czy też stanowisko do ładowania samochodów elektrycznych. Opcjonalnie również do wykonania: zabudowa tarasu, system rolet zewnętrznych, system inteligentnego domu, instalacja klimatyzacji oraz projekt luksusowej aranżacji wnętrz.

 << Wróć